KONST / Litografier / Färglitografier 10974027
nr 1097 4027
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 3 st. Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 43x53
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:22:47
5/3 17:03:37
20 mar
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm